KURZY 2019

Golfový kemp I. na Kořenci : 29.7. - 1.8. 2019

 

Sraz:                           v pondělí v 9:00 v klubovně na hřišti Kořenec (  Brna cca 44 km, 60 min cesty)

GPS: 49°31'46"N, 16°45'50"E
49.529453N, 16.764445E

Příjezdové cesty: Brno – Kořenec I

Brno směr Svitavy rychlostní komunikace 43 (E461). Cca 7 km za Černou Horou za benzínovou pumpou u vesnice Krhov odbočit vpravo a směřovat do vesnice Skalice nad Svitavou. Po jejím projetí pokračovat na Lhotu Rapotinu a po silnici č. 374 pokračovat na Boskovice. Po projetí městem Boskovice směrem na Prostějov odbočit na konci města vlevo směr Benešov. Následují vesnice Vratíkov, Okrouhlá a Benešov, ve kterém odbočíte na Kořenec.

Brno – Kořenec II

Brno směr Svitavy rychlostní komunikace 43 (E461). Na odbočce u Černé Hory odbočit vpravo na Bořitov a pokračovat po silnici č. 377 směr Rájec-Jestřebí. Po projetí částí města pokračovat směr Prostějov. Asi po 2 km od města odbočit mírně vlevo směr Kuničky. Poté již následují vesnice v následujícím pořadí Němčice a Ludíkov. Po silnici č. 150 se dostanete do vesnice Žďárná, kde odbočíte vlevo na silnici č. 373 směr Benešov. Po projetí vesnicí Suchý se dostanete do Benešova, kde odbočíte na Kořenec.

Svitavy - Kořenec

Svitavy směr Brno rychlostní komunikace 43 (E461). Po projetí městem Letovice pokračovat dále a z komunikace odbočit vlevo směr Svitávka. Po jejím projetí pokračovat směr Chrudichromy a Boskovice. Po projetí městem Boskovice směrem na Prostějov odbočit na konci města vlevo směr Benešov. Následují vesnice Vratíkov, Okrouhlá a Benešov, ve kterém odbočíte na Kořenec.

Prostějov - Kořenec

Prostějov směr Boskovice silnice č. 150. Po projetí městem pokračovat stále po silnici č. 150, která před vesnicí Mostkovice mírně zabočuje vpravo. Komunikace prochází vesnicemi Ohrozim, Vícov, Malé Hradisko a Protivanov. V Protivanově odbočíte vpravo směr Benešov na silnici č. 373. Po projetí vesnice Protivanov následuje Buková a poté Benešov, ve kterém odbočíte na Kořenec. Mezi vesnicemi Protivanov a Buková je zapotřebí dbát zvýšené opatrnosti, protože povrch vozovky je v katastrofálním stavu. Pro tyto účely raději zvolte cestu z Protivanova do Benešova přes Žďárnou (silnice č. 150 směr Boskovice, ve vesnici odbočit vpravo směr Benešov, po projetí vesnice Suchý se dostanete na Benešov).

 

Vybavení:       Golfové hole, boty – sportovní 2x, míče hrací (minimum 10), týčka, vypichovátko, markovátko, deštník, oblečení do deště, dostatek vody na hřiště, tyčinky na hřiště do bagu,  opalovací krém, sluneční brýle, čepice s kšiltem, T short s límečkem 4x- dress code. Věci osobní potřeby.

Pokud nemáte vlastní hole, je třeba na jgiacintova@seznam.cz  napsat mail do soboty večera, přivezu a zapůjčím za 150,-Kč na celý kurz.T: +420 603 82 90 43 e-mail: jgiacintova@seznam.cz, www.golfbrno.cz